Święto Niepodległości w KOSTCE obchodziliśmy w tym roku we wtorek 10 listopada. Od rana w naszej KOSTCE było bardzo uroczyście.

Każdy uczeń w progu szkoły dostawał biało-czerwoną kokardkę, którą dumnie nosił na piersi. Również o odświętnym charakterze tego dnia przypominała piękna dekoracja na parterze szkoły.

11 listopada 2015

Tradycją stało się już, że w tym dniu tak ważnym dla wszystkich Polaków, cała społeczność KOSTKI słucha audycji słowno-muzycznej, która jest nie tylko lekcją historii ale także skłania nas do zadumy, wspomnień i refleksji.

Tegoroczną audycję patriotyczna przygotowali uczniowie naszej szkoły w składzie: Weronika Bogusz (1c), Daniel Czerniawski, (2b), Oliwier Gawlik (1f – obsługa techniczna), Daria Janik (1b), Zofia Jurowska (2b), Gabriela Kaczmarczyk (2b), Piotr Kęsek (1a – obsługa techniczna), Jędrzej Leonowicz (1e), Inga Łach (2d), Jakub Miłowski (3a), Natalia Nader (2b), Sara Piwowarczyk (2b), Julia Wysocka (2d), Gabriela Zdanek (1c).

Z wielką radością zachęcamy wszystkich przyjaciół oraz sympatyków KOSTKI do wysłuchania audycji…

Dorota Muller, nauczyciel historii

Karolina Sajduk, nauczyciel historii

Łukasz Miłek, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie