Sukcesy Matematyczne Kostkowiczów

Opublikował dnia 17 Czerwiec, 2016

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie godnie reprezentowali Kostkę zdobywając wysokie miejsca w Ogólnopolskich i Międzynarodowych Konkursach Matematycznych, takich jak: Olimpus, Kangur Matematyczny, Pangea.

Wyniki

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki- Olimpus:

Uczniowie klas pierwszych:

Michał Gackowski, kl. 1F, zajął 3 miejsce w Polsce- LAUREAT

Mikołaj Ustrzyński, kl. 1F- 8 miejsce- LAUREAT

Radosław Fura, kl. 1A- 9 miejsce- LAUREAT

Małgorzata Pawlik, kl. 1D – 12 miejsce- LAUREAT

Emilia Witek, kl. 1C- 12 miejsce- LAUREAT

Michał Wardas, kl. 1E- 15 miejsce- LAUREAT

Uczniowie klas drugich najlepszymi okazali się:

Maciej Warcholak, kl. 2E, zajmując 9 miejsce- LAUREAT

Dominik Hajduk, kl. 2A13 miejsce- LAUREAT

Wśród klas trzecich:

Anna Dziedzic, kl. 3E zajęła 12 miejsce- LAUREAT

 

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”:

Wśród uczniów klas pierwszych najwyższe wyniki otrzymali:

Michał Gackowski, kl. 1F

Jan Gawor, kl. 1B

Barbara Ryś, kl. 1E

Hubert Kruczek, kl. 1E

Małgorzata Pawlik, kl. 1D

Natalia Głowacka, kl. 1D

Sara Majkowska, kl. 1F

Wśród uczniów klas drugich najwyższe wyniki otrzymali:

Maciej Warcholak, kl. 2E

Maksymilian Babik, kl. 2F

Dominik Hajduk, kl.2 A

Jan Gargaś, kl.2A

Patryk Synowski, kl. 2E

Wiktor Trybulski, kl. 2 E

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”:

Wyniki dla kategorii: Kadet – klasa I gimnazjum

Rausiński Dominik 110,25 WYRÓŻNIONY

Gackowski Michał 108,75 WYRÓŻNIONY

Juszkiewicz Małgorzata 105,00

Rygiel Alicja 101,50

Kruczek Hubert 100,00

Dzierzak Maciej 99,25

Bugajski Krzysztof 97,00

Gawor Jan 97,00

Kapka Zuzanna 92,25

 

Wyniki dla kategorii: Kadet – klasa II gimnazjum

Warcholak Maciej 137,50 WYRÓŻNIONY

Hajduk Dominik 111,75

Synowski Patryk 111,75

Gargas Jan 97,50

Krawczak Jakub 90,00

 

Wyniki dla kategorii: Junior – klasa III gimnazjum

Dziedzic Anna 90,00

Szeląg Konrad 90,00

 

Wszystkim uczestnikom olimpiad i konkursów serdecznie dziękujemy i gratulujemy uzyskanych wyników!!!

 

Joanna Baryła, nauczyciel matematyki

Edyta Janda, nauczyciel matematyki i chemii

Joanna Błachowska, nauczyciel matematyki

Beata Rudnicka- Szyba, nauczyciel matematyki

Zobacz zdjęcia