Sukcesy 2017/2018

SUKCESY UCZNIÓW KOSTKI

2017/2018

 

KONKURSY KURATORYJNE 2017/2018 – ETAP WOJEWÓDZKI

LAUREACI

JĘZYK POLSKI: Michalina Miodunka z kl. 3d

JĘZYK ANGIELSKI: Marta Bednarczyk z kl. 3c

JĘZYK NIEMIECKI: Sara Majkowska z kl. 3f

HISTORIA: Piotr Banaśkiewicz z kl. 3a

FIZYKA:  Kacper Paciorek z kl. 2e

MATEMATYKA: Kacper Paciorek z kl. 2e

 

FINALIŚCI

JĘZYK POLSKI: Aldona Krzyworączka z kl. 2g, Katarzyna Majtyka z kl. 3a

JĘZYK ANGIELSKI: Mateusz Francik z kl. 2g, Mieszko Kaznowski z kl. 3b, Arkadiusz Korzeniak z kl. 3e, Zuzanna Kapka, z kl. 3c  

BIOLOGIA: Jan Gawor z kl. 3b

CHEMIA: Jan Gawor z kl. 3b

FIZYKA: Arkadiusz Korzeniak z kl. 3e

MATEMATYKA: Radosław Fura z kl. 3a

INFORMATYKA: Michał Gackowski z kl. 3f, Mateusz Mrowiec z kl. 2f

 

KONKURSY ZEWNĘTRZNE

XIII Olimpiada Matematyczna Juniorów

LAUREAT: Kacper Paciorek z kl. 2e 

 

XII Wojewódzki Konkurs Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”

WYRÓŻNIENIE: Julia Adamczyk z kl. 2d

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego (sesja zimowa)

LAUREACI: Helena Iskra z kl. 2c, Maria Hejmo z kl. 2g, Wiktoria Dawiec z kl. 2c, Mateusz Francik z kl. 2g, Hubert Jakubowski z kl. 2h, Marta Bednarczyk z  kl. 3c, Arkadiusz Korzeniak z kl. 3e, Zuzanna Kapka z kl. 3c

 

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”

II MIEJSCE: Chór szkolny

 

IIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej  organizowany  przez        XXI LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza- Witkacego w Krakowie

III MIEJSCE: Małgorzata Pawlik z kl. 3d

 

IXVII Nowohucki Przegląd Artystyczny w Językach Obcych 

III MIEJSCE: Małgorzata Pawlik z kl. 3d

 

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej SINGING KIDS organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie

WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Juszkiewicz z kl. 3b, Aneta Kłósek z kl. 3d, Jakub Lelek z kl. 3d

 

Konkurs Pieśni Patriotycznych w ramach Festiwalu Muzyczno – Tanecznego „ 100 x Niepodległa”

II MIEJSCE  KATEGORIA WOKALNA: Maryla Tomaszek kl. 2 g

 

Krakowska Indywidualna Liga Lekkiej Atletyki – Bieg  na 300 metrów

II MIEJSCE: Pola Mastalerz z kl. 2d

 

Krakowska Indywidualna Liga Lekkiej Atletyki

Bieg  na 1000 metrów

III MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 3b

Bieg na 600 metrów

III MIEJSCE: Wiktoria Znamirowska z kl. 3f

Skok w dal

III MIEJSCE: Szymon Kozioł z kl. 3d

Pchnięcie kulą

III MIEJSCE: Daniel Kubowicz z kl. 3b

 

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

Bieg  na 300 metrów 

IV MIEJSCE: Pola Mastalerz z kl. 2d

Bieg  na 1000 metrów

XVI MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 3b

Bieg na 600 metrów

XVIII MIEJSCE: Wiktoria Znamirowska z kl. 3f

 

Krakowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

II MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 3b, Norbert Kolut z kl. 2b

III MIEJSCE: Pola Mastalerz z kl. 2d, Jacek Jagiełło z kl. 2f

 

Krakowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Przełajowych

II MIEJSCE: Drużyna Chłopców

 

Finał Wojewódzkich Biegów Przełajowych

VIII MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 3b

 

Krakowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

 I MIEJSCE DRUŻYNOWO: Jakub Cichoń z kl. 2e, Jan Gawor z kl. 3b, Wojciech Socha kl. 2b

I MIEJSCE DRUŻUNOWO: Małgorzata Juszkiewicz z kl. 3b, Helena Sabuda z kl. 2d, Cecylia Strzedula z kl. 3e

II MIEJSCE: Jakub Cichoń z kl. 2e

V MIEJSCE: Jan Gawor z kl. 3b

VII MIEJSCE: Cecylia Strzedula z kl. 3e

VII MIEJSCE: Małgorzata Juszkiewicz z kl. 3b

 

Małopolskie Igrzyska  Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

III MIEJSCE DRUŻYNOWO: Jakub Cichoń z kl. 2e, Jan Gawor z kl. 3b Wojciech Socha kl. 2b, Cecylia Strzedula z kl. 3e

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu

50 metrów stylem grzbietowym

I MIEJSCE: Szymon Hanf z kl. 2d

50 metrów stylem grzbietowym

II MIEJSCE: Szymon Hanf z kl. 2d

 

Krakowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie

IV MIEJSCE: Aleksandra Rudowska z kl. 2d

XII MIEJSCE: Agata Bugajska z kl. 2e

 

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie

XIV MIEJSCE: Aleksandra Rudowska z kl. 2d

XV MIEJSCE: Agata Bugajska z kl. 2e

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – KOSZYKÓWKA

V-VI MIEJSCE: Drużyna Chłopców

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – Piłka Ręczna

VII-VIII MIEJSCE: Drużyna Dziewcząt

 

Igrzyska Gimnazjów Katolickich

KOSZYKÓWKA: I MIEJSCE

 

 

KONKURSY WEWNĘTRZNE

—Konkurs Wiedzy o Szwajcarii

—Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w Języku Angielskim i Niemieckim

—Konkurs Gramatyczny z Języka Niemieckiego

—Konkurs plastyczny „Św. Stanisław Kostka”

—Konkurs „Mistrz czytania ze zrozumieniem”

—Konkurs na pracę literacko-historyczną

—IV Turniej Dzikich Drużyn w Piłkę Nożną

— Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego

—Dzień Sportu z Okazji Święta Patrona Naszej Szkoły św. Stanisława Kostki