Sukcesy 2016/2017

SUKCESY UCZNIÓW KOSTKI

2016/2017

 

KONKURSY KURATORYJNE 2016/2017 – ETAP WOJEWÓDZKI

LAUREACI

GEOGRAFIA: Magdalena Bąk z kl. 3d

FIZYKA:  Maciej Warcholak z kl. 3e

JĘZYK POLSKI: Paulina Kasprzyk z kl. 3c

KONKURS WIEDZY OBYWATELSKIEJ I EKONOMICZNEJ: Daniel Czerniawski z kl. 3b

KONKURS BIBLIJNY „Z MĄDROŚCIĄ PROROKÓW PRZEZ ŻYCIE”: Daniel Czerniawski z kl. 3b

 

FINALIŚCI

GEOGRAFIA: Zuzanna Bąk z kl. 3d, Jan Gawor z kl. 2b

JĘZYK ANGIELSKI: Marta Bednarczyk z kl. 2c, Arkadiusz Korzeniak z kl. 2e, Paweł Nazim z kl. 3e

JĘZYK NIEMIECKI: Sara Majkowska z kl. 2f, Sarah Oszajca z kl. 3d

JĘZYK POLSKI: Aldona Krzyworączka z kl. 1g

 

Konkurs Kuratoryjny – INFORMATYKA

ETAP WOJEWÓDZKI: Michał Gackowski z kl. 2f

ETAP WOJEWÓDZKI: Mateusz Wronka z kl. 3e

 

 

INNE KONKURSY ZEWNĘTRZNE

 

XI Wojewódzki Konkurs Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej”

WYRÓŻNIENIE: Kinga Olewicz z kl. 1E

LIST GRATULACYJNY: Igor Cholewiński z kl. 1c

 

II Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny

II MIEJSCE: Agata Woźny z kl. 3a

WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Kula z kl. 3c

 

Konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa „Mój Kraków. Łączymy pokolenia”

LAUREAT: Natalia Głowacka z kl. 2d Aneta Kłósek z kl. 2d, Mateusz Francik z kl. 1g

WYRÓŻNIENIE: Natalia Izbińska z kl. 2f

 

IV Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Liturgicznej

III MIEJSCE Daniel Czerniawski z kl. 3B

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

WYRÓŻNIENI  Mateusz Francik z kl. 1g, Michał Gackowski z kl. 2f, Maciej Warcholak z kl. 3e  

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki –  Olimpus

LAUREACI Kacper Paciorek z kl. 1e (3 miejsce), Michał Kępka z kl. 1e , Filip Fryczek z kl. 1e, Adrian Wójcik z kl. 1a, Tomasz Otręba z kl. 1a

LAUREACI Jan Gargaś z kl. 3a, Dominik Hajduk z kl. 3a  

 

Konkurs Matematyczny PANGEA

IV MIEJSCE Kacper Paciorek z kl. 1e

 

Olimpiada Olimpus z Fizyki

LAUREACI Daniel Kowalówka z kl. 3d, Julia Miętka z kl. 3b, Maciej Warcholak z kl. 3e, Michał Wardas 2e

 

Ogólnopolska Olimpiada Bezpieczny Uczeń i Technik

LAUREACI Magdalena Bąk z kl. 3d, Michał Walczyk z kl. 1e

 

Olimpiada Olimpus z Geografii

LAUREAT Jan Gawor z kl. 2b

 

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego EDU PINGWIN

I MIEJSCE Sara Majkowska z kl. 2f

III MIEJSCE Sarah Oszajca z kl. 3d

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego –  Olimpus

DYPLOM LAUREATA Wiktoria Dawiec z kl. 1c, Hubert Jakubowski z kl. 1h, Tomasz Otręba z kl. 1a , Kamil Tynka z kl. 1f, Maryla Tomaszek z kl. 1f

DYPLOM LAUREATA Marta Bednarczyk z kl. 2c, Arkadiusz Korzeniak z kl. 2e, Michał Gackowski z kl. 2f, Inga Łach z kl. 3d, Maja Fordońska z kl. 3e,                    Patryk Synowski z kl. 3e

 

Festiwal Zdrowych Filmów zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Krakowie

I MIEJSCE Patryk Zago z kl. 2a, Piotr Kęsek z kl. 2a, Maria Górka z kl. 2 a,
Katarzyna Majtyka z kl. 2a, Damian Sroka z kl. 2a, Kaja Kozakiewicz z kl. 2a oraz Jan Kołodziejski z kl. 2a

 

Mistrzostwa Krakowa Szkół Gimnazjalnych w Szachach

I MIEJSCE DRUŻYNOWO Jakub Cichoń z kl. 1e, Jan Gawor z kl. 2b, Tomasz Piękosz kl. 3d

II MIEJSCE Jan Gawor z kl. 2b

 

Wojewódzkie Zawody Szkół Gimnazjalnych w Szachach

IX MIEJSCE DRUŻYNOWO Jakub Cichoń z kl. 1e, Jan Gawor z kl. 2b, Tomasz Piękosz kl. 3d

 

Igrzyska Gimnazjów Katolickich

KOSZYKÓWKA  I MIEJSCE

SIATKÓWKA  II MIEJSCE

 

GIMNAZJADA

Narciarstwo Alpejskie XVI MIEJSCE: Zuzanna Ziajko z kl. 1c

Pływanie VI MIEJSCE: Szymon Hanf z kl. 1d

 

Indywidualna Liga Lekkiej Atletyki

Bieg  na 1000 metrów II MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 2b

Bieg na 600 metrów IV MIEJSCE: Wiktoria Znamirowska z kl. 2f

 

Wojewódzkie Zawody w Lekkiej Atletyce

Bieg  na 1000 metrów  V MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 2b

Bieg na 600 metrów X MIEJSCE: Wiktoria Znamirowska z kl. 2f

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

I MIEJSCE: Karol Haluch z kl. 2b

VIII MIEJSCE: Wiktoria Znamirowska z kl. 2f

 

Spartakiada Dzielnicy XII

Konkurencje: siatkówka, koszykówka, tor przeszkód, bieg na czas, rzut piką lekarską, skok w dal z miejsca III MIEJSCE

 

VII turniej szachowy  o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Krakowie

I MIEJSCE: Jan Gawor z kl. 2b

III MIEJSCE: Jakub Cichoń z kl. 1e

 

Turnieje organizowane przez Straż Miejską

Tenis stołowy III MIEJSCE: Miłosz Wójcik z kl. 3e

Koszykówka  I MIEJSCE

 

KONKURSY WEWNĘTRZNE

  • Szkolna Liga Zadaniowa, czyli Konkurs na Najlepszego Matematyka Kostki
  • Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w Języku Angielskim i Niemieckim
  • Konkurs na ekslibris kostkowej biblioteki
  • Konkurs „Rapujący fizyk KOSTKI”
  • Konkurs „Złoty wiek – Rzeczypospolita w XVI w.”
  • Konkurs „Dzieje i kultura antyku”
  • Konkurs „Śladami średniowiecza”
  • Konkurs Wiedzy o Patronie – św. Stanisławie Kostce
  • Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie
  • Konkurs „Rodzinna Szopka Krakowska”
  • I Walentynkowy turniej piłkarzów
  • I Turniej Dzikich Drużyn w Unihokeja
  • III Turniej Dzikich Drużyn w Piłkę Nożną
  • II Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora.
  • Dzień Sportu z Okazji Święta Patrona Naszej Szkoły św. Stanisława Kostki