Sukcesy 2014/2015

Sukcesy Uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

 

SUKCESY UCZNIÓW KOSTKI – ZEWNĘTRZNE

 

XXI Krakowski Turniej o Wiedzy o Antyku i Mitologii

Konkurs recytatorski „Proza i poezja antyku”

III MIEJSCE: Michał Czechowski z klasy 3c

 

IV Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej 

I MIEJSCE: Wiktoria Sikorska z klasy 3c

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Radek z klasy 3c

 

Małopolski konkurs recytatorski poezji K. I. Gałczyńskiego „Siódme niebo”

WYRÓŻNIENIE: Stanisław Lorys z klasy 3a i Zuzanna Radek z klasy 3c

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE: Wiktoria Sikorska z klasy 3c

 

Konkurs literacki i plastyczny inspirowanym sztuką Japonii ,,Manga”

WYRÓŻNIENIE  w kategorii autorski jednostronicowy komiks manga: Zuzanna Józefczyk z klasy 2d

 

Konkurs recytatorski pt.: „Poezja Jana Twardowskiego”  

WYRÓŻNIENIE: Zuzanna Mędygrał z klasy 1f

 

IV Małopolski konkurs recytatorski „Niektórzy lubią poezję”

GRAND PRIX: Stanisław Lorys z klasy 3a

WYRÓŻNIENIE: Michał Czechowski z klasy 3c

 

Turniej Jednego Wiersza „O laur Jubilata” 

GRAND PRIX: Zuzanna Radek z klasy 3c

 

XII  Krakowski konkurs recytatorski

I MIEJSCE: Stanisław Lorys z klasy 3a

 

Międzynarodowy Festiwal Piosenki „WHITE FIESTA 2014″ w Kownie na Litwie

Udział: : Zuzanna Radek z klasy 3c

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapów rejonowych

BIOLOGIA: Karolina Pachota z klasy 2a i Aleksandra Wiśniewska z klasy 2e

CHEMIA: Kinga Kmiecik z klasy 3c i Kacper Kuć z klasy 2a

GEOGRAFIA: Maciej Grzybacz z klasy 2a

HISTORIA: Wiktoria Sikorska z klasy 3c i Grzegorz Adamski z klasy 2a

INFORMATYKA: Kacper Bisaga, Michał Jastrzębski, Jakub Lalik z klasy 3a, Igor Majerczak z klasy 2e, Mateusz Wronka z klasy 1e

MATEMATYKA: Adam Utnik, Michał Jastrzębski z klasy 3a

ANGIELSKI: Karolina Pachota z klasy 2a

NIEMIECKI: Sarah Oszajca z klasy 1d

POLSKI: Kinga Piwowarczyk z klasy 3a

WIEDZA O SPOŁECZEŃŚTWIE: Piotr Dziki z klasy 2c i Igor Majerczak z klasy 2e

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapów wojewódzkich

BIOLOGIA: Karolina Pachota z klasy 2a

HISTORIA: Wiktoria Sikorska z klasy 3c

INFORMATYKA: Michał Jastrzębski, Jakub Lalik z klasy 3a

MATEMATYKA: Adam Utnik z klasy 3a

ANGIELSKI: Karolina Pachota z klasy 2a

POLSKI: Kinga Piwowarczyk z klasy 3a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”

FINALISTA:  Dominik Hajduk z klasy 1a

 

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka polskiego  Galileo

WYRÓŻNIENIE: Paulina Kasprzyk, Anna Ptak i Aleksandra Gałaś z klasy 1c

 

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego  Galileo

DYPLOM  LAUREATA za zajęcia pierwszego miejsca: Sarah Oszajca z klasy 1d

 

Ogólnopolska Olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego  Olimpus

DYPLOM  LAUREATA za zajęcia trzeciego miejsca: Sarah Oszajca z klasy 1d

 

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z matematyki – Olimpus

Wyniki- Ranking

Imię Nazwisko Klasa Suma punktów Miejsce Opis
Matematyka- kl.1
Maciej Warcholak 1E 226 8 Dyplom laureata
Jan Gargaś 1A 212 15 Dyplom laureata
Dominik Hajduk 1A 200 21 Dyplom uznania
Gabriela Kurpisz 1F 194 24 Dyplom uznania
Jakub Krawczak 1A 190 26 Dyplom uznania
Agata Woźny 1A 184 29 Dyplom uznania
Maksymilian Babik 1F 180 31 Dyplom uznania
Natalia Teper 1A 180 31 Dyplom uznania
Gabriela Leśny 1F 176 33 Dyplom uznania
Zuzanna Bąk 1D 174 34 Dyplom uznania
Dawid Kowalczyk 1F 170 36 Dyplom uznania
Kacper Gil 1F 170 36 Dyplom uznania
Maja Andrysik 1E 170 36 Dyplom uznania
Alan Krochmal 1A 166 38 Dyplom uznania
Dawid Wołkowicz 1A 160 41 Dyplom uznania
Magdalena Bąk 1D 160 41 Dyplom uznania
Wiktor Bigaj 1A 152 45 Dyplom uznania
Klaudia Musiał 1D 150 46 Dyplom uznania
Domiknik Łach 1F 146 48 Dyplom uznania
Matematyka- kl.2
Anna Dziedzic 2E 192 25 Dyplom uznania
Jerzy Bujak 188 27 Dyplom uznania
Agnieszka Wiśniewska 2E 188 27 Dyplom uznania
Aleksandra Wiśniewska 2E 186 28 Dyplom uznania
Karolina Pachota 2A 184 29 Dyplom uznania
Jarosław Kucharski 2C 180 31 Dyplom uznania
Jakub Grochot 2C 162 40 Dyplom uznania
Damian Stawiarski 2C 156 43 Dyplom uznania
Wiktoria Mazur 2A 132 55 Dyplom uznania
Matematyka- kl.3
Adam Utnik 3A 206 18 Dyplom uznania
Michał Jastrzębski 3A 172 35 Dyplom uznania

 

SUKCESY UCZNIÓW KOSTKI – WEWNĘTRZNE

 

Konkurs ortograficzny „Ortografia i biografia”

I MIEJSCE: Krzysztof Leniart z klasy 1c
II MIEJSCE: Mateusz Wronka z klasy 1e
III MIEJSCE: Paulina Kasprzyk z klasy 1c

WYRÓŻNIENIE: Elżbieta Śmietana z klasy 1e, Julia Wysocka z klasy 1d, Zuzanna Bąk z k1asy 1d

 

Konkurs Ortograficzny o Tytuł Mistrza KOSTKI

I MIEJSCE:  Emilia Majewska z klasy 2c
II MIEJSCE: Aleksandra Wiśniewska z klasy 2e
III MIEJSCE: Kinga  Orzechowska z klasy 1b

WYRÓŻNIENIE: Szymon Babrzymąka i Elżbieta Śmietana z klasy 1e, Krzysztof Leniart z klasy 1c, Barbara Bubka z klasy 2c, Karolina Pachota z klasy 2a

 

Konkurs recytatorski w językach obcych

I MIEJSCE: Wiktoria Sikorska z klasy 3c

II MIEJSCE:  Wiktoria Kula i Aleksandra Gałaś  z klasy 1c oraz Michał Czechowski z klasy 3c
III MIEJSCE: Dawid Cieślak z klasy 1c

WYRÓŻNIENIE: Wiktoria Jacher z klasy1b, Paulina Kasprzyk z klasy 1c,  Lidia Rynduch z klasy1f

 

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

w języku angielskim i niemieckim

 

Kategoria – j. angielski

I MIEJSCE: Natalia Nader z klasy 1b

II MIEJSCE: Michał Czechowski z klasy 3c

III MIEJSCE: Wiktoria Sikorska z klasy 3c, Paweł Nazim i Miłosz Wójcik z klasy 1e

Kategoria – j. niemiecki

I MIEJSCE: Wiktoria Sikorska z klasy 3c i Miłosz Wójcik z klasy 1e

II MIEJSCE: Agnieszka Wiśniewska i Aleksandra Wiśniewska z klasy 2e

III MIEJSCE: Adam Grzesło z klasy 2e

 

Konkurs fotograficzny „Zimowy krajobraz”

I MIEJSCE: Anna Werner z klasy 3c
II MIEJSCE: Agnieszka Korbut z klasy 2c

III MIEJSCE:  Natalia Nader z klasy 1b

IV MIEJSCE: Szymon Dutka z klasy 1e

V MIEJSCE: Kinga Kmiecik z klasy 3c

VI MIEJSCE: Franciszek Lewiński z klasy 3a

 

Konkurs historyczny pt. „Dziedzictwo kulturowe antyku”

I MIEJSCE: Sara Piwowarczyk z klasy 1b
II MIEJSCE: Oliwier Loojenga z klasy 1b

III MIEJSCE:  Julia Piejko  z klasy 1b

 

Konkurs matematyczny „10 wizyt w królestwie sprytu”

LAUREACI: Wiktor Bigaj i Jakub Krawczak z klasy 1 A oraz Patryk Synowski z klasy 1 E

 

III Wewnątrzszkolny Konkurs  Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

I MIEJSCE: Emilia Majewska z klasy IIc

II MIEJSCE: Natalia Kramarz z klasy IId

III MIEJSCE: Karol Małysa z klasy IIa

WYRÓŻNIENIE: Daniel Czerniawski i Jan Truchan z klasy 1 b

 

Konkursu wiedzy o Świętym Patryku i jego święcie

I MIEJSCE: Natalia Kramarz z klasy 2d, Elżbieta Śmietana z klasy 1 e

II MIEJSCE: Karolina Grabowska z klasy 3c

III MIEJSCE: Maja Fordońska z klasy 1e