Sukcesy 2013/2014

Sukcesy Uczniów w roku szkolny 2013/2014

 

SUKCESY UCZNIÓW KOSTKI – ZEWNĘTRZNE

 

XX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

 Konkurs literacki „Powrót do Twojej Itaki”

 

III MIEJSCE: Zuzanna Radek z klasy 2c za wiersz „Brzegi, na których nas nie ma”

WYRÓŻNIENIE: Stanisław Lorys z klasy 2a za tekst „Przystanek tramwajowy do nowej Itaki”

 

Konkurs recytatorski „Proza i Poezja Antyku”

 

II MIEJSCE: Wiktoria Sikorska z klasy 2c oraz Stanisław Lorys z klasy 2a

III MIEJSCE: Zuzanna Radek z klasy 2c

WYRÓŻNIENIE: Kinga Piwowarczyk z klasy 2a

 

Konkursu plastycznego „Odyseusz nieustraszony podróżnik”

 

WYRÓŻNIENIE: Paweł Dużyk z klasy 2a

 „Festiwal młodego słowa”

 

NAGRODA GŁÓWNA: Zuzanna Radek z klasy 2c

WYRÓŻNIENIE: Stanisław Lorys z klasy 2a

„Julian Tuwim. Festiwal wierszy i piosenek”

 

FINAŁ: Zuzanna Radek z klasy 2c

 

Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt: ,,Bolek i Lolek wiecznie młodzi”

 

WYRÓŻNIENIE:  Zuzanna Józefczyk z klasy 1d

Wojewódzki konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez MLZPiT „Krakowiak

 

II MIEJSCE: Zespół wokalno-instrumentalny „KOSTKA”

II MIEJSCE: Zuzanna Radek z klasy 2c

Konkurs recytatorski „Poezja Kobiet”

 

I MIEJSCE: Wiktoria Sikorska z klasy 2c oraz Stanisław Lorys z klasy 2a

WYRÓŻNIENIE: Michał Czechowski z klasy 2c

 

XI Krakowski Konkurs Recytatorski

 

II MIEJSCE: Wiktoria Sikorska klasy 2c

 

Finał III Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Niektórzy lubią poezję”

 

II MIEJSCE: Wiktoria Sikorska klasy 2c

IV MIEJSCE: Stanisław Lorys z klasy 2a

Finał I Podgórskiej Bitwy na Talenty

 

I MIEJSCE: Zuzanna Radek z klasy 2c i Stanisław Lorys z klasy 2a

 

Multitest 2013

 IV MIEJSCE: Karolina Pachota z klasy 1a

 

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 Uczniowie zakwalifikowani do etapów rejonowych

FIZYKA: Iwona Małysa z klasy 3a

GEOGRAFIA: Grzegorz Adamski z klasy 1a

HISTORIA: Wiktoria Sikorska z klasy 2 C i Grzegorz Adamski z klasy 1a

INFORMATYKA: Michał Jastrzębski z klasy 2a

J. NIEMIECKI: Kinga Kmiecik z klasy 2c

SUKCESY UCZNIÓW KOSTKI – WEWNĘTRZNE

 

Rodzinna Szopka Krakowska

 

I MIEJSCE: Wiktoria Michta i M. Szczakowska z klasy 1c

II MIEJSCE: Oskar Zacharski z klasy 1c oraz Karol i Kordian Jania z klasy 1b

III MIEJSCE: Emilia Majewska, Maria Nawrot, Anna Paduch Anna Kłósek z klasy 1c

WYRÓŻNIENIE:  Jakub Grochot z klasy 1c

Konkurs Kolęd

 Kategoria – j. angielski

 

IMIEJSCE:  Weronika Juras z klasy 1b i Agata Prusak z klasy 1d Karol Małysa z klasy 1a

II MIEJSCE: Barbara Bubka, Emilia Majewska, Kamila Majkowska, Oskar Zacharski z klasy 1c

III MIEJSCE: Klasa 2c

 

Kategoria – j. niemiecki

 

I MIEJSCE : Barbara Bubka, Emilia Majewska i Kamila Majkowska z klasy 1c

II MIEJSCE: Klasa 2c

III MIEJSCE: Klasa 3a

 

Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej

 

I MIEJSCE: Piotr Zięba i Adam Miąsko z klasy 1a

WYRÓŻNIENIE:     Faustyna Matoga z klasy 1d, Jakub Lalik z klasy 2a, Zuzanna  Radek i Wiktoria Sikorska z klasy 2c

 

 Konkursu o Krajach Niemieckojęzycznych

 KLASY PIERWSZE

 

I MIEJSCE: EMILIA WOJCIECHOWSKA z klasy 1 A

II MIEJSCE: ALEKSANDRA WIŚNIEWSKA z klasy 1 E

III MIEJSCE: MARIA NAWROT z klasy 1 C

 

KLASY DRUGIE

 

I MIEJSCE: KINGA KMIECIK z klasy 2 C

II MIEJSCE: PATRYCJA CZEPANIS z klasy 2 C

III MIEJSCE: WIKTORIA SIKORSKA z klasy 2 C

 

Deutsch Wagen Tour

 PROJEKT:  Klasa 1c i 2c