Czy stara płyta CD nie nadaje się już do niczego? Okazuje się, że z jej pomocą można zdobyć nagrodę w zagranicznym konkursie międzynarodowym !Tak stało sie w przypadku uczennicy Kostki, Juli Florek z II c.
Jula wraz z innymi uczniami wykonała pracę graficzną na międzynarodowy konkurs dla dzieci i młodzieży na Słowacji w miasteczku Hlohovec. Za matrycę pracy graficznej wykonanej w technice suchej igły posłużyła właśnie stara płyta CD. Tematen konkursu był ,,Wodny świat” („Water World”)
Ekslibris Julki zyskał uznanie w oczach międzynarodowego jury i otrzymała nagrodę.
Uroczyste rozdanie nagród odbędzie sie po wakacjach. Jula została zaproszona na koszt organizatora na kilkudniwą wizytę na Słowacji. Gratulacje dla Juli!

Jula Florek

Marcin Cziomer, nauczyciel plastyki