9 października 2013 roku odbyły się  następne pokazy dla uczniów gimnazjów i liceów poszerzających wiedzę z fizyki.

Tytuł wykładu „Fizyka nie musi być nudna II” Uczestniczyły w nim trzy uczennice kl. IIIa : Iwona Małysa, Ania Mazurek i Renata Pabian oraz przedszkolak  Igorek  Rogoziński.

Zapraszam chętnych  za tydzień.

Zdzisława Rogozińska, nauczyciel fizyki

Podczas wyjścia na Uniwersytet Jagielloński mogliśmy zobaczyć m.in. pewne zachowania światła w powietrzu i w cieczy, a także poznaliśmy powiązania między elektrycznością i magnetyzmem. Ta wizyta pozwoliła nam powiększyć swą wiedzę poprzez dobrą zabawę i obserwację ciekawych zachowań ciał pod wpływem różnych zjawisk. Te zajęcia zdecydowanie przekonują, że fizyka nie musi być nudna, wręcz przeciwnie, może zaciekawić każdego.

Iwona Małysa kl. IIIa