W dniu 13 czerwca br., odbył się I PIKNIK RODZINNY KOSTKI. Piękna pogoda i  atrakcyjny program sprawiły, że na  piknik licznie przybyli zarówno uczniowie KOSTKI i ich rodziny oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Na wszystkich uczestników czekały liczne atrakcje: pokaz meczu footballu amerykańskiego Kraków Kings poprzedzony występem cheerleaderek z KOSTKI, pokaz mini robotów i robotów mobilnych, modeli samochodów formuły RC oraz drukarki 3D-nowinek technologicznych skonstruowanych przez studentów Wydziału Mechaniki i Robotyki AGH, pokaz sprzętu wojskowego 16 batalionu 6 Brygady Powietrznodesantowej, pokaz psów Izby Celnej w Krakowie, wyszkolonych do wykrywania narkotyków oraz papierosów,  pokaz sprzętu policyjnego zaprezentowanego przez policjantki Wydziału Prewencji KWP w Krakowie oraz…pokazy iluzjonisty. Podczas pikniku była również możliwość zarejestrowania się w Bazie Dawców Komórek Macierzystych (DKMS).

Na scenie wystąpiła Fundacja Artystyczna “CANTITO”, Międzyszkolny Zespół Pieśni i Tańca “Krakowiak”, Szkoła Tańca Współczesnego Taw z Młodzieżowego Domu Kultury im. K.I. Gałczyńskiego, a także uczniowie KOSTKI: Zuzanna Radek, Natalia Teper, Inga Łach, Magdalena Bąk, Zuzanna Bąk, Zosia Olejnik oraz zespół RAPTOR.

Dużym powodzeniem cieszył się konkurs kulinarny, w którym wzięło udział aż 5 czteroosobowych drużyn a o godz. 19.00 rozegrano mecz piłki siatkowej nauczyciele kontra rodzice. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce wygrała drużyna rodziców.
W trakcie pikniku zadbano także o najmłodszych dla których przygotowano specjalne stoisko z zabawami, kolorowankami i malowaniem twarzy.Na głodnych czekały kiełbaski, grochówka, regionalne przekąski a także kawiarenka z ciastami, lodami i napojami. Piknik zakończono pokazem baniek mydlanych przygotowany przez firmę Efekty FX.

I RODZINNY PIKNIK KOSTKI z klasą i dużym poczuciem humoru, poprowadził Pan Mariusz KUŚ z firmy ideały.eu.
W tak wielkie przedsięwzięcie, jakim było zorganizowanie pikniku zaangażowanych było wiele osób. Im wszystkim należą się słowa uznania i podziękowania.
Dyrekcja KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły oraz Rada Rodziców dziękują także wszystkim sponsorom nagród i darczyńcom, dzięki którym piknik udało się zorganizować:

“Willii Wojnar” z Zakopanego
Portalowi  „dobremiejsce.pl
PKP INTERCITY
SZKOLE JAZDY MICHAŁA KOSCIUSZKO
CENTRUM WSPINACZKOWEMU „FORTECA”
TOROWI GOKARTOWEMU  „Elikart M
KRAKÓW 4MOBILE
Firmie “FANTIC” z Głogoczowa
DAN CAKE z Chrzanowa
“ANKORP”
„GRANA” ze Skawiny
TEEKANNE Polska
GAWOR z Podstolic
BELL Polska z  Niepołomic
Laboratorium Kosmetyków Naturalnych “FARMONA”
Piekarni GETH
Piekarni BUREK
Piekarni PIEPRZYCA
KARCZMIE “Pod Kogutkiem” w  Krzywaczce
Firmie IDC POLONIA
BAHLSEN Polska
CASTOR. DRUKARNIA I WYDAWNICTWO
Społecznemu Instytutowi Wydawniczemu “ZNAK”
Firmie SOPEL
SERPOL
Firmie WEKTOR
CUKIERNI IZA
Tłoczni Owoców PAWŁOWSKI
firmie AVON
Pizzerii FOOTBALL
Cukierni CICHOWSCY
Polska Press Grupa

Dziękujemy!!!

Magdalena Perłowska
Przewodnicząca Rady Rodziców KOSTKI

Rada Rodziców KOSTKI

Aneta Pietrzyk, bibliotekarz szkoły i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły

O. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów w Krakowie.