Trzeci rok pracy KOSTKI, nauczycieli, uczniów, w którym mamy powody do szczerej radości. W tym roku szkolnym do konkursów przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, przystąpiło 128 uczniów, reprezentując szkołę z 14 przedmiotów.  Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 20 uczniów z 10 przedmiotów. Teraz najważniejsza i radosna wiadomość! Uczniowie KOSTKI zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego: język polski – Kinga Piwowarczyk klasa IIIa, język angielski i biologia – Karolina Pachota IIa, historia – Wiktoria Sikorska IIIc, matematyka – Adam Utnik IIIa, informatyka – Michał Jastrzębski IIIa, Jakub Laik IIIa. Kochani serdecznie gratulujemy! Tych sukcesów nikt Wam nie może odebrać, są one wynikiem dojrzałości, pracy, pokory i wiary we własne siły. To są skarby, które gromadzicie i które sprawiają, że jesteście lepszymi ludźmi. Nie można gromadzić tych „skarbów”, bez obecności życzliwych ludzi. Gratulujemy Rodzicom, którzy mądrze pomagają budować właściwą świadomość swoim dzieciom. Gratulujemy nauczycielom, pod skrzydłami, których uczniowie uwierzyli, że mogą odnieść tak prestiżowy sukces, dla siebie i dla KOSTKI oraz uwierzyli, że każdy sukces jest wynikiem mozolnej, wytrwałej i systematycznej pracy. Cieszymy się, że w takim życzliwym otoczeniu, młody człowiek, może rozwijać się w pełni i pomnażać swoje talenty.
Życzymy naszym finalistom, dalszych pięknych sukcesów.

Józef Rostworowski, Dyrektor ds. Nadzoru Pedagogicznego