Wypoczynek feryjny zaczęliśmy oczywiście w KOSTCE! Dzięki pomysłowi Stanisława Lorysa, przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego odbył się pierwszy historyczny wieczór filmowy. Na salę kinową przerobiliśmy jedno z pomieszczeń na drugim piętrze. Uczniowie mogli wygodnie rozłożyć się na materacach, siedzieć na krzesłach lub w fotelach.  Maraton filmowy cieszył się sporym zainteresowaniem. Na projekcję „Poradnika pozytywnego myślenia” oraz „Slumdog. Milionera z ulicy” przybyło 34 uczniów. Wyposażeni w popcorn oraz coca colę przyjemnie spędzili czas w gronie przyjaciół.

Szczególnie dziękujemy p. Ryszardowi za pomoc techniczną oraz nauczycielom – p. E. Jandzie oraz p. A. Pietrzyk za poświęcony nam czas.

IMGP1910

Katarzyna Kowalczyk, nauczyciel języka polskiego oraz opiekun SU