Dnia 18 maja br. Odbyły się zawody biegowe na orientację, które zorganizowane zostały w ramach Igrzysk Gimnazjów Katolickich Krakowa. Zaproponowane trasy liczyły od 2 do 3 kilometrów i przebiegały przez krakowskie osiedla oraz park „Błonia Bieńczyckie” (os. Jagiellońskie oraz os. Kazimierzowskie).

W biegu na orientację wystartowało aż 53 zawodników w tym 32 dziewczyny i 21 chłopców.

Naszą szkołę reprezentowana była przez ośmiu uczniów Zuzannę i Magdalenę Bąk, Wiktorię Boroń, Tomasza Piękosza, Jakuba Świderskiego, Wiktora Trybulskiego, Michała Karłowicza oraz Jana Gargasia.

Wyniki:

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:

Gimnazjum Sióstr Salezjanek przed Publicznym Gimnazjum Ojców Pijarów. Trzecie miejsce zajęło Katolickie Gimnazjum Ruch Światło – Życie.

Klasyfikacja drużynowa chłopców:

I miejsce Siostry Salezjanki,

II miejsce Publiczne Gimnazjum Jezuitów – KOSTKA.

III miejsce Gimnazjum Sióstr Prezentek.

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

I miejsce Olga Kozłowska (Gimnazjum Pijarów)

II miejsce Magdalena Topór (Siostry Salezjanki)

III miejsce Maria Kozłowska (Gimnazjum Oazowe)

Klasyfikacja indywidualna chłopców

I miejsce zajął Filip Konopka (Siostry Salezjanki)

II miejsce Patryk Lenda (Siostry Salezjanki)

III miejsce Jan Gargaś (Kostka)

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałą zabawę.

Zespół do spraw sportu i rekreacji.

Zobacz Zdjęcia