O Szkole

Witamy serdecznie na stronie KOSTKI Szkoły Jezuitów w Krakowie. Od 2012 roku, dzięki pomocy i wsparciu wielu wspaniałych osób, Jezuici (Towarzystwo Jezusowe) prowadzą na osiedlu Na Kozłówce wyjątkowe dzieło edukacyjne służące nauczaniu i wychowaniu młodych ludzi.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszej szkoły, historii jej powstania i aktualnie podejmowanych w niej działań.

W ramach szkoły działają obecnie:

  • KOSTKA Publiczne Gimnazjum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie – które na mocy nowych przepisów oświatowych zostanie włączone od 1 września 2017r. do nowopowstałego liceum ogólnokształcącego.  
  • KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki – rozpocznie swoją działalność od 1 września 2017 r. posiadając oddziały gimnazjalne do 31 sierpnia 2019 r.

W dziale Nasza KOSTKA przedstawiamy kilka podstawowych informacji o historii powstania naszej szkoły oraz sylwetkę świętego Stanisława Kostki – Patrona szkoły. Dzielimy się także informacjami o przyznawanych corocznie w szkole nagrodach dla uczniów, nauczycieli i przyjaciół KOSTKI, a także sukcesach osiąganych przez uczącą się w KOSTCE młodzież.

Znajdą tu Państwo także informacje o:

Wszystkich, którzy chcieli by pomóc w rozwoju KOSTKI, zachęcamy do odwiedzenia strony: Aby w Kostce było lepiej!