W czwartek 16.03 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej. Zwycięzcy to grupa 13 uczniów z klasy 2D – Patrycja Bereza, Małgorzata Pawlik, Anna Mazur, Monika Stec, Aneta Kłósek, Natalia Głowacka, Anna Kościelecka, Wiktoria Radwan, Jakub Lelek, Szymon Pałka, Szymon Kozioł, Jakub Sobierski, Hubert Ulmański oraz trio dziewcząt z klas 2E (Alicja Rygiel), 2F (Alicja Gąsłowska) i 2A (Katarzyna Majtyka).

Nagrody i dyplomy otrzymali też laureaci konkursu Olimpus – z klas trzecich: Inga Łach, Maja Fordońska i Patryk Synowski. Z klas drugich: Marta Bednarczyk, Arkadiusz Korzeniak, Hubert Kruczek i Michał Gackowski. Zaś z klas pierwszych byli to: Wiktoria Dawiec, Hubert Jakubowski, Tomasz Otręba, Kamil Tynka, Anna Kowalska i Maryla Tomaszek.

Pomimo, iż nie wszyscy uczniowie byli obecni w dniu wręczenia nagród, jak widać po zadowolonych minach obecnych zwycięzców, warto brać udział w konkursach językowych! 🙂

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH