Rekrutacja 2019

Rekrutacja do KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. św. Stanisława Kostki na rok szkolny 2019/2020 prowadzona będzie równolegle do klas liceum trzyletniego dla absolwentów gimnazjów oraz do klas liceum czteroletniego dla absolwentów szkół podstawowych. Powołane zostaną odrębne komisje rekrutacyjne przeprowadzające proces naboru do naszej szkoły.

 

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi profilami w liceum trzyletnim oraz liceum czteroletnim, zasadami rekrutacji oraz harmonogramem rekrutacji.

Jeśli zastanawiacie się Państwo czy warto wybrać KOSTKĘ zachecamy do przeczytania informacji o ofercie edukacyjnej naszej szkoły oraz o tym, na czym polega wyjątkowa współpraca z partnerami naszego liceum.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz na profilu KOSTKI na portalu społecznościowym facebook: https://www.facebook.com/liceumkostka/.

Na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji chętnie odpowiemy podczas Dnia otwartego KOSTKI29 marca 2019 r. w godz. 15.00-18.30, a także podczas dyżuru informacyjno-rekrutacyjnego: w każdą środę w godz. 9.30-14.30.

 

UWAGA: W dniu 17 kwietnia 2019 r. ze względu na rekolekcje w szkole dużyr informacyjno-rekrutacyjny jest odwołany, zapraszamy ponownie 24 kwietnia.

 

 

Zapraszamy!

 

 

Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na temat rekrutacji przygotowanymi przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa:
https://portaledukacyjny.krakow.pl/196474,artykul,rekrutacja_do_szkol_ponadgimnazjalnych.html