KOSTKA – Liceum

1 września 2017 r. rozpoczęła działalność KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki. W nowej szkole kontynuujemy i rozwijamy dzieło jakim była KOSTKA Publiczne Gimnazjum Jezuitów w Krakowie przy ul. Spółdzielców 5. Zainspirowani naszym Patronem, w Jubileuszowym Roku 450lecia wyprawy Stanisława z Wiednia do Rzymu, pragniemy tworzyć szkołę budzącą wielkie pragnienia i wspierającą w ich realizacji. Dbamy w szczególności o wyjątkową atmosferę i wysoki poziom nauczania.

W naszym liceum kładziemy szczególny nacisk na realną współpracę i wspólne realizowanie projektów z uczelniami wyższymi oraz przedstawicielami biznesu tak, by uczniowie oraz kadra mogli zdobywaną w szkole wiedzę przełożyć na praktykę. 

Uczniowie Liceum Kostki mają możliwość podjęcia nieodpłatnie nauki w jednym z czterech oddziałów klasowych:

  1. Profil matematyczno-fotoniczny
  2. Profil biologiczno-chemiczny
  3. Profil prawny
  4. Profil geopolityczny

Osoby zainteresowane aplikowaniem do Liceum KOSTKI zapraszamy do przeczytania, co sprawia, że jesteśmy wyjątkową szkołą i jak wygląda współpraca z naszymi partnerami, oraz do zapoznania się ze szczegółowymi danymi na temat rekrutacji, której szczegóły już niebawem zamieścimy na stronie.

Zapraszamy także do odwiedzenia nas podczas Dni otwartych KOSTKI: 21 kwietnia 2018 r. w godz. 10.00-13.00 oraz 27 kwietnia 2018 r. w godz. 16.00-19.00.

Wszelkie aktualne informacje dotyczące Liceum KOSTKI zamieszczamy także na dotychczasowym profilu Gimnazjum KOSTKA na portalu społecznościowym facebook: https://www.facebook.com/pgjkostka/.

KOSTKA LO Jezuitów – Rekrutacja 2018/2019