KOSTKA – Liceum

1 września 2017 r. rozpoczęła działalność KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki. W nowej szkole kontynuujemy i rozwijamy dzieło jakim była KOSTKA Publiczne Gimnazjum Jezuitów w Krakowie przy ul. Spółdzielców 5. Zainspirowani naszym Patronem, w Jubileuszowym Roku 450lecia wyprawy Stanisława z Wiednia do Rzymu, pragniemy tworzyć szkołę budzącą wielkie pragnienia i wspierającą w ich realizacji. Dbamy w szczególności o wyjątkową atmosferę i wysoki poziom nauczania. W naszym liceum kładziemy szczególny nacisk na realną współpracę i wspólne realizowanie projektów z uczelniami wyższymi oraz przedstawicielami biznesu tak, by uczniowie oraz kadra mogli zdobywaną w szkole wiedzę przełożyć na praktykę.

Uczniowie Liceum Kostki mają możliwość podjęcia nieodpłatnie nauki w jednym z czterech oddziałów klasowych:

  1. Profil matematyczno-fotoniczny
  2. Profil biologiczno-chemiczny
  3. Profil prawny
  4. Profil geopolityczny

Osoby zainteresowane aplikowaniem do Liceum KOSTKI zapraszamy do przeczytania, co sprawia, że jesteśmy wyjątkową szkołą oraz do zapoznania się ze szczegółowymi danymi na temat rekrutacji, której szczegóły już niebawem zamieścimy na stronie.

Zapraszamy także do odwiedzenia nas podczas Dni otwartych KOSTKI: 21 kwietnia 2018 r. w godz. 10.00-13.00 oraz 27 kwietnia 2018 r. w godz. 16.00-19.00.

Wszelkie aktualne informacje dotyczące Liceum KOSTKI zamieszczamy także na dotychczasowym profilu Gimnazjum KOSTKA na portalu społecznościowym facebook: https://www.facebook.com/pgjkostka/.

KOSTKA LO Jezuitów – Rekrutacja 2018/2019