KOSTKA – Liceum

1 września 2017 r. rozpocznie działalność KOSTKA Publiczne Liceum Ogólnokształcące Jezuitów im. św. Stanisława Kostki. W nowej szkole będziemy kontynuować i rozwijać dzieło jakim jest KOSTKA Gimnazjum Jezuitów w Krakowie przy ul. Spółdzielców 5, dbając w szczególności o wyjątkową atmosferę i wysoki poziom nauczania. W naszym liceum będziemy kładli szczególny nacisk na realną współpracę i wspólne realizowanie projektów z uczelniami wyższymi oraz przedstawicielami biznesu tak, by uczniowie oraz kadra mogli zdobywaną w szkole wiedzę przełożyć na praktykę.

Uczniowie Liceum Kostki będą mieli możliwość podjąć nieodpłatnie naukę w jednym z czterech oddziałów klasowych:

  1. Profil matematyczno-informatyczno-fotoniczny
  2. Profil biologiczno-chemiczny
  3. Profil humanistyczny
  4. Profil geopolityczny

Osoby zainteresowane aplikowaniem do Liceum KOSTKI zapraszamy do przeczytania, co sprawia, że jesteśmy wyjątkową szkołą oraz do zapoznania się ze szczegółowymi danymi na temat rekrutacji.

Zapraszamy także do odwiedzenia nas podczas Dni otwartych KOSTKI: 27 kwietnia 2017 r. w godz. 16.00-20.00 oraz 10 czerwca 2017 r. w godz. 14.00-17.00.

Wszelkie aktualne informacje dotyczące Liceum KOSTKI zamieszczamy także na dotychczasowym profilu Gimnazjum KOSTKA na portalu społecznościowym facebook: https://www.facebook.com/pgjkostka/.