Nadszedł czas na podsumowanie kolejnego kiermaszu naszych MAGISOWYCH RODZICÓW!

Każdy, kto w ten grudniowy wieczór odwiedził stoisko miał okazję zakupić wiele ręcznie wykonanych przedmiotów, ozdób, w tym: choinki, bombki, stroiki, koronki, świeczniki, chaty z piernika, obrazy i kartki świąteczne i tym samym docenił starania naszych Rodziców, którzy wykonywali ozdoby przez kilka tygodni, podczas zajęć Mama Magis& Tata Magis i w domu.

Świąteczną atmosferę podkreślały stroje, w których wystąpili Rodzice i nie były to stroje samych aniołkówJ  Ktoś chyba był niegrzeczny w tym rokuJ

Tegoroczny kiermasz to ogromny sukces, nie tylko pod względem liczby stworzonych arcydzieł, ale również sukces finansowy. Rodzice zebrali ponad 7000 zł. Pieniążki Rodzice pragną przekazać na pomoce edukacyjne dla naszych uczniów.

To ogromna radość i duma, że mamy w naszej KOSTCE tak zaangażowanych
w życie szkoły Rodziców. Dziękujemy za trud włożony w organizację tegorocznego kiermaszu.

Dzięki niezwykłej atmosferze wyczarowanej w tym dniu żaden z przybyłych sympatyków szkoły nie miał wątpliwości, że Święta tuż, tuż.

A co się działo? Prosimy pooglądać zdjęcia!

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły