Od października w Kostce odbywa się Turniej Dzikich Drużyn w Piłkę Nożną. Turniej rozgrywany jest w każdy poniedziałek oraz środę systemem „każdy z każdym”. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. Cztery drużyny, które uzyskają największą liczbę punktów przechodzą do półfinału. Półfinał rozpocznie losowanie drużyn, a następnie mecze pomiędzy nimi.
Dwie wygrane drużyny zmierzą się w finale grając o pierwsze miejsce oraz miano najlepszej „dzikiej drużyny w szkole”. W turnieju bierze udział osiem drużyn (Chucher Bonzo, Gang Cygana, Krowa Się Chowa, Fc Drzewce, Smerfy Z Kostki, WWR, Golden Boys), które na boisku toczą bój o każdą piłkę.

Uczniowie którzy wchodzą w skład drużyn:

Chucher Bonzo: Michał Urban, Bartłomiej Włoch, Damian Wohlman, Dawid Rybałtowski Dawid Fardos

Gang Cygana: Sebastian Salwowski, Sebastian Tatko, Oskar Szczuka, Patryk Gicala, Krzysztof Filipowski

Kaczuszki: Szymon Adamkiewicz, Piotr Zięba, Piotr Pytel,            Bartłomiej Aksman, Kacper Kuć

Krowa Się Chowa: Jakub Bugaj, Kacper Kil, B. Kociołek, Oliwier Gawlik, Krystian Opach

Fc Drzewce: Miłosz Wójcik, Paweł Kociołek, Dominik Hajduk, Szymon Jabłonka

Smerfy Z Kostki: Mateusz Szczypczyński, Oskar Zacharski, Tomasz Piękosz, Szymon Korczyński, Kacper Bałda

Golden Boys: Alan Krochmal, Dawid Lemański, Flilip Pater, Bartosz Majkowski, Michał Karłowicz

WWR: Wiktor Trybulski, Wiktor Bigaj, Jakub Pilarski.

Zespół ds. aktywności ruchowej, rekreacji i sportu.