W dniu 16 kwietnia 2019 r. w KOSTCE Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów im. Św. Stanisława Kostki w Krakowie miał miejsce Pierwszy Turniej Łuczniczy KOSTKI w 2019 r. w trzech kategoriach. W kategorii: łuki tradycyjne pierwsze miejsce zdobył Maciej Białoskórski, drugie miejsce przypadło Wojciechowi Molińskiemu i trzecie miejsce zdobyła Barbara Lipner. W kategorii łuki bloczkowe pierwsze miejsce zdobył Michał Walczyk, drugie miejsce wywalczył Jan Wrona a trzecie miejsce na podium wywalczył Mikołaj Wrona. W kategorii łuki klasyczne wspaniałym strzelaniem wykazała się jedyna obecna na dzisiejszym turnieju Urszula Siedlecka. Był to pierwszy w tym roku turniej.

Młodzież systematycznie trenuje już drugi rok pod okiem trenera O.Tomasza Nogaja, SJ w poniedziałki, wtorki i piątki na sali gimnastycznej na krótkim dystansie do 18 m. Od czasu do czasu jest możliwość trenowania na torze łuczniczym na KORONIE dzięki życzliwości Stowarzyszenia Miłośników Survivalu RYŚ. Nasza KOSTKOWA drużyna rozrasta się i liczy już 25 osób.

O.Tomasz Nogaj SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów