Turniej „Dzikich drużyn” w piłkę nożną cieszył się zawsze ogromną popularnością. Tak samo było i w tym roku. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn, składających się z czterech osób. Na boisku zawodnicy grali 3 na 3 plus jedna osoba na zmianę. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym i po tej fazie po podsumowaniu punktów odbyły się finały.  W pierwszej fazie turnieju mecze trwały dwie połowy po 5 minut. Rywalizacja była bardzo zacięta.

W fazie finałowej drużyny były połączone w pary które wyłonił pierwszy etap. Mecze trwały dwa razy po 10 minut. W finale zagrali FC Drzewce (KOLUT,KIL,WÓJCIK,SZPOR) oraz KS Byczki (BŁACHOWSKI, OTRĘBA, MAHO, KASPRZYK). FC Drzewce zwyciężyli w tym pojedynku dość jednoznacznie 10:4.

Mecz o trzecie miejsce był bardzo zacięty do ostatnich sekund. Przy wyniku 5:6 dla Popszołni (KOŁODZIEJSKI, KAPRZYCKI, KWIATKOWSKI, CISŁO) wykonywany był jeszcze rzut wolny dla przeciwników jednakże KS Misie Pysie ( BYSTRZYCKI, SIERLECKI, SOCHA,DZIADKOWIEC) nie wykorzystały swej okazji na remis i mecz zakończył się zwycięstwem licealistów 6:5.

W meczu o 5 miejsce Słodziaki ( KUKLA, HAJDUK,KWIATKOWSKI, KIERYS) kontrolowały wynik od początku do końca by ostatecznie wygrać 8:3 Z FC TULISIE ( LENIK, TYNKA, JAROMIN, KORBUT).

MVP turnieju został kapitan zwycięskiej drużyny Kacper Kil.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za walkę.