Z wielka radością informujemy, iż od września 2019 wprowadzamy w naszej szkole dziennik elektroniczny LIBRUS.

LIBRUS to rozwiązanie dopasowane do potrzeb współczesnej, nowoczesnej, szanującej tradycję szkoły, a taką jest z pewnością KOSTKA. Dziennik elektroniczny Librus to zintegrowane, kompleksowe podejście do rozwoju Ucznia i szkoły, to odpowiedź na wyzwania współczesnej edukacji. Dziennik elektroniczny Librus w pełni odpowiada wyzwaniom ery internetu, jest sygnałem zmian zachodzących w szkolnictwie.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Librus to:

• Wygodny dostęp do informacji ( oceny, nieobecności, plan lekcji, osiągnięcia i uwagi)
  • Szybka komunikacja ze szkołą ( wiadomości , ogłoszenia)
  • Multikonto dla całej Rodziny
  • Dostęp na smartfonie( aplikacja Librus), tablecie, komputerze- gdziekolwiek jesteś, szybko, łatwo i wygodnie !

Librus nie zastąpi kontaktu Rodziców z wychowawcą i nauczycielami, na co w naszej szkole kładziemy duży nacisk, ale wierzymy, iż będzie dużym udogodnieniem dla Rodziców i Uczniów.

Serdecznie dziękujemy Panu Williamowi Mosakowskiemu, dzięki któremu przez pierwszy rok nasza szkoła będzie korzystała z nowego systemu nieodpłatnie!
O.Tomasz Nogaj SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów
Agnieszka Krupa, nauczyciel języka niemieckiego