Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły zaprasza na spotkania dla Rodziców – „Mama-Magis & Tata-Magis”

9.10.2014r. (czwartek) g. 18.00 odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego powstało wiele ciekawych pomysłów dotyczących współpracy Rady Rodziców i Biura Rozwoju i Promocji Szkoły. Rodzicom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością serdecznie dziękujemy, za poświęcony czas. Po pierwszym spotkaniu przewagę mają Mamy-Magis ;), ale liczymy też na Tatusiów-Magisowych.

Kolejne spotkanie 6 listopada 2014r. (czwartek) g. 18.00. Będziemy wykonywać kotyliony na Patriotyczne Śpiewanie, które odbędzie się 13 listopada w Naszej KOSTCE 🙂 o godzinie 17:00. Oczywiście już teraz zapraszamy!

kotyliony_2012

WYKŁADY-WARSZTATY
28 października 2014 r. (wtorek) miejsce spotkania: stołówka szkolna
g. 17.00 zapraszamy Rodziców klas pierwszych
g. 17.45 zapraszamy Rodziców klas drugich i trzecich

Prelekcja na temat bezpieczeństwa i demoralizacji młodzieży.

29 października (środa) miejsce spotkania: czytelnia
godz. 17.00-18.30

zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich do KOSTKI na wykład
„Rozwój emocjonalny nastolatków”. Spotkanie poprowadzą specjaliści z Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie. W trakcie jego trwania będzie możliwość dopytania prowadzących o ważne dla Państwa kwestie dotyczące specyfikiokresu dorastania, różnych zachowań młodzieży i sposobów efektywnego radzenia sobie z nimi.

Aneta Pietrzyk, bibliotekarz szkoły i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły