Wyróżnienie dla uczennicy Kostki w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt: ,,Bolek i Lolek wiecznie młodzi”

Z okazji 50-lecia powstania kultowego filmu animowanego pt: ,,Bolek i Lolek” Studio Filmów Animowanych w Bielsku Białej zorganizowało ogólnopolski konkurs plastyczny pt: ,,Bolek i Lolek wiecznie młodzi”. Film o sympatycznych urwisach towarzyszył dzieciństwu pokoleń Polaków.

Z wielką radością pragnę poinformować, że uczennica naszej szkoły, Zuzanna Józefczyk z klasy I d, otrzymała wyróżnienie w tym konkursie. Praca Zuzi, wykonana  podczas zajęć koła plastycznego ,,Kostki Magis”, zrealizowana została w technice ołówka w konwencji żartu komiksowego. Uczennica przedstawia scenkę ukazującą dwoje staruszków spieszących przed telewizor, aby obejrzeć kolejny odcinek ,,Bolka i Lolka”.

Gratulacje dla Zuzi !

Marcin Cziomer, nauczyciel plastyki