Z dumą i wielką radością informujemy, iż nasza uczennica – Małgorzata  Juszkiewicz została laureatką konkursy „8 Wspaniałych” organizowanym  przez MDK „Dom Harcerza” i Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa. Jej  służba na rzecz potrzebujących i środowiska, rozliczne aktywności  podejmowane w szkole i poza nią oraz nienaganna postawa w życiu codziennym zostały docenione i wysoko ocenione. Gratulujemy i życzymy dalszej wzrastania w duchu bycia dla innych!

O konkursie 8 Wspaniałych słyszałam już od dawna. W tej edycji mama zachęciła mnie do wzięcia udziału. Dużo działań, aktywności społecznej, szkoleń i warsztatów, dokumentacji, przygotowań, a później rozmowa  kwalifikacyjna zadecydowały o tym, że znalazłam się w gronie laureatów, w tytułowej „Ósemce Wspaniałych”. Dla mnie było to wielkie zaskoczenie i szczęście, że moje działania zostały docenione, i że jako jedyna osoba z  krakowskich gimnazjów mogłam otrzymać tak zaszczytny tytuł. Mam nadzieję, że w przyszłej – XXV edycji, którą będę współorganizowała, zobaczę na moim miejscu następne osoby z KOSTKI.

Małgorzata Juszkiewicz, klasa III B

O. Jerzy Filip SJ, katecheta