4W Laureaci 2018

LAUREACI 4W 2017/2018

 

Laureat 4W w kategorii WIARA 

Urszula Siedlecka

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIARA  w roku szkolnym 2017/2018 zostanie Urszula Siedlecka uczennica klasy 3 B. Ula uwierzyła KOSTCE, dlatego jest wzorem identyfikacji ze Szkołą, dla której nie szczędzi wysiłków i serca. Wierzy, że KOSTKA to miejsce gdzie każdy uczeń może pogłębiać wiarę w Boga i we własne możliwości. Ujmuje pięknym uśmiechem, pogodą ducha i daje świadectwo wiary, że KOSTKA jest i może być wyjątkowym miejscem dla innych.”

 

Laureat 4W w kategorii WIEDZA

Radosław Fura

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIEDZA  w roku szkolnym 2017/2018 zostanie Radosław Fura, uczeń klasy 3 A. Bez cienia wątpliwości, Radek, jest głodny wiedzy, wytrwale dąży do celu, dzięki sumiennej pracy, jest jednocześnie oszczędny w słowach i skromny, ale za to pomocny i przyjazny. Z zaangażowaniem stara się pozytywnie wpływać na swoje koleżanki i kolegów z klasy i szkoły inspirując ich do życia i działania w duchu MAGIS. ”

 

Laureat 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ 

Paweł Pilarski

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ w roku szkolnym 2017/2018 zostanie Paweł Pilarski, uczeń klasy 3 A. Pawel pogodnie i cierpliwie oddaje się wykonywaniu codziennych obowiązków odkrywając swoje wielkie talenty, wśród których wyróżnia go pasja do historii, języków obcych i oprowadzania wycieczek. Swoim pozytywnym nastawieniem do życia i otoczenia inspiruje do działania dając świadectwo wielkiej wytrwałości i zdeterminowania.”

 

Laureat 4W w kategorii WYZWANIE

Małgorzata Juszkiewicz

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYZWANIA w roku szkolnym 2017/2018 zostanie Małgorzata Juszkiewicz, uczennica klasy 3 B. Gosia ma wielkie i piękne pragnienia, czego dowiodła przez ostatnie trzy lata odważnie stawiając sobie trudne wyzwania. W sposób bardzo skromny ale zdeterminowany dba o swój integralny rozwój i jednocześnie wierzy, iż obrany kierunek zaprowadzi ją bardzo daleko. Z dumą reprezentuje barwy KOSTKI, będąc zaangażowaną w Samorząd Uczniowski, zespół muzyczny i chór i wiele innych szkolnych inicjatyw.”