4W Laureaci 2017

LAUREACI 4W 2016/2017

 

Laureat 4W w kategorii WIARA 

Daniel Czernawski

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIARA  w roku szkolnym 2016/2017 zostanie Daniel Czerniawski, uczeń klasy 3 B. Daniel uwierzył KOSTCE, dlatego jest wzorem identyfikacji ze Szkołą, dla której nie szczędzi wysiłków i serca. Wierzy, że KOSTKA to miejsce gdzie każdy uczeń może pogłębiać wiarę w Boga i we własne możliwości. Wierzy, że KOSTKA jest i może być wyjątkowym miejscem dla innych.”

 

Laureat 4W w kategorii WIEDZA

Maciej Warcholak

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIEDZA  w roku szkolnym 2016/2017 zostanie Maciej Warcholak, uczeń klasy 3 E. Bez cienia wątpliwości, Maciej jest głodny wiedzy, wytrwale dąży do celu, dzięki sumiennej pracy, jest jednocześnie niebywale skromny, pomocny i przyjazny. Z zaangażowaniem stara się pozytywnie wpływać na swoje koleżanki i kolegów z klasy i szkoły inspirując ich do życia i działania w duchu MAGIS. ”

 

Laureat 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ 

Julia Wysocka

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ w roku szkolnym 2016/2017 zostanie Julia Wysocka, uczennica klasy 3 D. Julia pogodnie i cierpliwie oddaje się wykonywaniu codziennych obowiązków odkrywając swoje wielkie talenty, wśród których wyróżnia ją gra na perkusji. Swoim pozytywnym nastawieniem do życia i otoczenia inspiruje do działania dając świadectwo wielkiej wytrwałości i zdeterminowania.”

 

Laureat 4W w kategorii WYZWANIE

Wiktoria Kula

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYZWANIA w roku szkolnym 2016/2017 zostanie Wiktoria Kula, uczennica klasy 3 C. Wiktoria ma wielkie i piękne pragnienia, czego dowiodła przez ostatnie trzy lata odważnie stawiając sobie trudne wyzwania. W sposób bardzo skromny ale zdeterminowany dba o swój integralny rozwój i jednocześnie wierzy, iż obrany kierunek zaprowadzi ją bardzo daleko. Z dumą reprezentuje barwy KOSTKI, będąc zaangażowaną w koło artystyczne i grupę Cheerleaderek.”