4W Laureaci 2016

LAUREACI 4W 2015/2016

 

Laureat 4W w kategorii WIARA 

Jakub Miłowski

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIARA  w roku szkolnym 2015/2016 zostanie Jakub Miłowski, uczeń klasy 3 A. Jakub uwierzył KOSTCE, dlatego jest wzorem identyfikacji ze Szkołą, dla której nie szczędzi wysiłków i serca. Wierzy, że KOSTKA to miejsce gdzie każdy uczeń może pogłębiać wiarę w Boga i we własne możliwości. Wierzy, że KOSTKA jest i może być wyjątkowym miejscem dla innych.”

 

Laureat 4W w kategorii WIEDZA

Emilia Majewska

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIEDZA  w roku szkolnym 2014/2015 zostanie Karolina Pachota, uczennica klasy 2 A. Bez cienia wątpliwości, Karolina jest głodna wiedzy, wytrwale dąży do samodoskonalenia, jest jednocześnie niebywale skromna i przyjazna. Z zaangażowaniem stara się pozytywnie wpływać na swoje koleżanki i kolegów z klasy i szkoły inspirując ich do życia i działania w duchu MAGIS.”

 

Laureat 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ 

Grzegorz Adamski

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ w roku szkolnym 2014/2015 zostanie Wiktoria Sikorska, uczennica klasy 3 C. Wiktoria pogodnie i cierpliwie oddaje się wykonywaniu codziennych obowiązków odkrywając swoje wielkie talenty, wśród których wyróżnia ją śpiew i taniec. Swoim pozytywnym nastawieniem do życia i otoczenia inspiruje do działania dając świadectwo wielkiej wytrwałości i zdeterminowania.”

 

Laureat 4W w kategorii WYZWANIE

Oliwia Janiczek

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYZWANIA w roku szkolnym 2015/2016 zostanie Oliwia Janiczek, uczennica klasy 3 B. Oliwia ma wielkie pragnienia odważnie stawia sobie trudne wyzwania, dba o swój integralny rozwój i jednocześnie wierzy, iż obrany kierunek zaprowadzi ją bardzo daleko. Z dumą reprezentuje barwy KOSTKI, będąc zaangażowaną w prace Samorządu Uczniowskiego oraz przewodzi wyjątkowej grupie KOSTKOWYCH Cheerleaderek.”