4W Laureaci 2015

LAUREACI 4W 2014/2015

Laureat 4W w kategorii WIARA 

Michał Czechowski

 Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIARA  w roku szkolnym 2014/2015 zostanie Michał Czechowski, uczeń klasy 3 C. Michał uwierzył KOSTCE, dlatego jest wzorem identyfikacji ze Szkołą, dla której nie szczędzi wysiłków i serca. Wierzy, że KOSTKA to miejsce gdzie każdy uczeń może pogłębiać wiarę w Boga i we własne możliwości.  Wierzy, że KOSTKA jest i może być wyjątkowym miejscem dla innych.”

  

Laureat 4W w kategorii WIEDZA

Karolina Pachota

 Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIEDZA  w roku szkolnym 2014/2015 zostanie Karolina Pachota, uczennica klasy 2 A. Bez cienia wątpliwości, Karolina jest głodna wiedzy, wytrwale dąży do samodoskonalenia, jest jednocześnie niebywale skromna i przyjazna. Z zaangażowaniem stara się pozytywnie wpływać na swoje koleżanki i kolegów z klasy i szkoły inspirując ich do życia i działania w duchu MAGIS.”

 

Laureat 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ 

Wiktoria Sikorska

 Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ w roku szkolnym 2014/2015 zostanie Wiktoria Sikorska, uczennica klasy 3 C. Wiktoria pogodnie i cierpliwie oddaje się wykonywaniu codziennych obowiązków odkrywając swoje wielkie talenty, wśród których wyróżnia ją śpiew i taniec. Swoim pozytywnym nastawieniem do życia i otoczenia inspiruje do działania dając świadectwo wielkiej wytrwałości i zdeterminowania.”

Laureat 4W w kategorii WYZWANIE

Jakub Lalik

Laudacja wygłoszona przez Dyrektora o. Pawła Brożyniaka SJ

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYZWANIA w roku szkolnym 2014/2015 zostanie Jakub Lalik, uczeń klasy 3 A. Kuba ma wielkie pragnienia odważnie stawia sobie trudne wyzwania, dba o swój integralny rozwój i jednocześnie wierzy, iż obrany kierunek zaprowadzi ją bardzo daleko.”