4W Laureaci 2013

LAUREACI 4W 2012/2013

Laureat 4W w kategorii WIARA

Magdalena Ostafin

Laudacja wygłoszona przez Pana Dyrektora Józefa Rostworowskiego

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI, postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIARA  w roku szkolnym 2012/2013 zostanie uczennica klasy 2 B Magdalena Ostafin, która na co dzień jest serdeczna i życzliwa, dba o relacje z rówieśnikami, buduje dobrą atmosferę, a jednocześnie wierzy, że KOSTKA jest i będzie wyjątkowym miejscem dla innych”.

Magdalena Ostafin:

„Wiele osób po otrzymaniu jakiejkolwiek nagrody mówi «nie spodziewałam/łem się». Czasami zastanawiam się, czy jest to szczere czy nie? W moim przypadku było to ogromnie miłe zaskoczenie, i naprawdę się nie spodziewałam. Nie sądziłam, że za robienie czegoś, co sprawia mi przyjemność, mogę być tak nagrodzona. To bardzo miłe. Uważam, że dużo uczniów KOSTKI zasługuje na tę nagrodę, ale nie ukrywam – cieszy mnie fakt, że to ja zostałam wyróżniona w kategorii 4W Wiara

  

Laureat 4W w kategorii WIEDZA

Kinga Kmiecik

 Laudacja wygłoszona przez Pana Dyrektora Józefa Rostworowskiego

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI, postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WIEDZA w roku szkolnym 2012/2013 zostanie uczennica klasy 1 C Kinga Kmiecik. Bez cienia wątpliwości, laureatką zostaje osoba, która bierze udział w niemalże wszystkich warsztatach organizowanych w KOSTCE. Kinga jest głodna wiedzy, wytrwale dążąc do samodoskonalenia jest jednocześnie niebywale skromną i przyjazną uczennicą.”

Kinga Kmiecik:

„Gdy usłyszałam o nagrodach 4W, byłam bardzo ciekawa, kto otrzyma statuetkę.  Przez chwilę nawet zastanawiałam się, czy będę to ja, ale później myślałam «nie, raczej nie».  W końcu jednak okazało się, że zostałam laureatką nagrody 4W w kategorii Wiedza. Dlatego każdego zachęcam, aby dał z siebie 100%, bo naprawdę warto!!!”

 

Laureat 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ

Szymon Wojnar

Laudacja wygłoszona przez Pana Dyrektora Józefa Rostworowskiego

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI, postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ w roku szkolnym 2012/2013 zostanie uczeń klasy I A Szymon Wojnar, który mimo przeciwności losu, pogodnie znosi cierpienie, a swoim pozytywnym nastawieniem do życia i otoczenia inspiruje do działania, dając świadectwo wielkiej wytrwałości.”

Szymon Wojnar:

„Uroczyste zakończenie roku szkolnego, jakie miało miejsce w auli Ignatianum, było wspaniałe, a ja sam świetnie się bawiłem. W chwili, kiedy usłyszałem, że to ja jestem laureatem 4W w kategorii WYTRWAŁOŚĆ poczułem falę ciepłej energii i wzruszenia.”

 

Laureat 4W w kategorii WYZWANIE

Iwona Małysa

Laudacja wygłoszona przez Pana Dyrektora Józefa Rostworowskiego

„Po naradach Grona Pedagogicznego, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły pod przewodnictwem O. Pawła Brożyniaka SJ, dyrektora KOSKI, postanowiło, że laureatem 4W w kategorii WYZWANIE w roku szkolnym 2012/2013 zostanie uczennica II A Iwona Małysa, która każdego dnia nie obniża wysoko postawionej sobie poprzeczki, która jest wytrwała, dba o swój rozwój intelektualny i jednocześnie wierzy, iż obrany kierunek zaprowadzi ją bardzo daleko”.

Iwona Małysa:

„Nagroda 4W to wielkie wyróżnienie i tak właśnie się poczułam, kiedy ją otrzymałam . Była to dla mnie miła niespodzianka być w gronie 4 osób wybranych z całej szkoły. Otrzymanie jej było dla mnie bardzo miłym i radosnym uczuciem. Czułam wtedy, że warto pracować i starać się. Ta nagroda jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i jeszcze większego zaangażowania w naukę”.